Informacje przed startem ligi

Szanowni Rodzice,

jak Państwo wiedzą od tego sezonu chłopcy z 2011B zostali zgłoszeni do rozgrywek ligowych MZPN (IV liga). Poniżej przedstawię w punktach jak będzie wyglądać organizacja i jak chciałbym żeby przebiegała nasza współpraca.

Obowiązkiem udziału w lidze jest posiadanie aktualnych badań lekarskich. Jeśli ktoś nie zrobił badań w terminie wyznaczonym przez klub może wykonać badania we własnym zakresie. W poniższym linku znajduje się informacja jakie badania należy wykonać.

Jeśli ktoś skorzysta z tej opcji proszę zaświadczenie wydane przez lekarza dostarczyć trenerowi. Ponadto dodatkowy termin badań na MOSiR dla osób nieobecnych w pierwszym terminie przewidziany jest pod koniec września.

W rozgrywkach ligowych będą grali chłopcy z trzech grup (2011A, 2011B, 2012A). Przy wyborze składu będą brane pod uwagę: frekwencja, zaangażowanie na treningach, postawa wobec trenera i kolegów z grupy. Powołania będą wysyłane w czwartki popołudniu/wieczorem. Dotąd w przypadku powołań na sparingi zdarzało się, że nie wszyscy z Państwa wysyłali SMSy zwrotne. Chciałbym żeby się to zmieniło.

Mecze domowe będziemy rozgrywać na orliku SP3, Al. Tysiąclecia 5. Na mecze chłopcy obowiązkowo muszą mieć ze sobą ochraniacze (bez nich trener nie dopuści do udziału w meczu), piłkę na rozgrzewkę i wodę (niegazowaną). Na każdy mecz chłopcy stroje będą dostawać z klubu. Można mieć swoje getry (niebieskie). Proszę też dopilnować żeby chłopcy ubierali się na mecze adekwatnie do warunków pogodowych.

Terminarz:

04.09 - MKS Piast Piastów – Semp II Ursynów - godz. 11:30

11.09 - FC Puma – MKS Piast Piastów - mecz odwołany, przeciwnik wycofał się z ligi

18.09 - MKS Piast Piastów – MKS Agrykola Warszawa – godz. 11:30

25.09 – UKS BSS Irzyk II – MKS Piast Piastów – godz. 12:00

11.10 – Semp II Ursynów – MKS Piast Piastów – godz. 17:30

16.10 – MKS Piast Piastów – FC Puma – mecz odwołany, przeciwnik wycofał się z ligi

23.10 – MKS Agrykola Warszawa – MKS Piast Piatów – mecz odwołany, przeciwnik wycofał się z ligi

17.10 – MKS Piast Piatów – UKS BSS Irzyk II – godz. 10:00